0

Trump slíbil Severní Koreji „radostnou budoucnost“

Vidělo: 1466 lidí

Prezident USA Donald Trump slíbil Severní Koreji radostnou budoucnost za podmínky její úplné denuklearizace. Prohlásil to ministr zahraničí USA Mike Pompeo.

„Prezident Trump slibuje Severní Koreji radostnou budoucnost. K tomu je ale potřebná práce, která je zaměřená na úplnou denuklearizaci," řekl.

6. července přicestoval Mike Pompeo již po třetí do KLDR, aby projednal program denuklearizace Korejského poloostrova, o němž se dohodli lídři obou zemí na své schůzce v Singapuru 12. června, oznámila agentura Reuters. Termín „úplná denuklearizace" předpokládá podle Washingtonu likvidaci jaderných a jiných druhů zbraní hromadného ničení, a také raket a všech patřičných objektů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.