0

Svět uchvátila fotografie unaveného muže, který zachránil chlapce z jeskyně v Thajsku

Vidělo: 1417 lidí

Uživatelé portálu Reddit jsou nadšeni odvahou thajských záchranářů, kteří dostali z jeskyně dětský fotbalový tým Divočáci spolu s jeho trenérem. Návštěvníci webu změnili fotografii unaveného záchranáře, který si dal minutovou pauzu, na symbol sebeobětavosti, píše Today.kl

„Superhrdinové v reálném životě. Během operace si dal jeden záchranář pauzu. Rád jsem se dozvěděl, že všichni chlapci a jejich trenér byli zachráněni," komentuje snímek autor jedné zprávy na Redditu.

Fotografie získala stovky komentářů. Uživatelé sdělovali své obavy o osud dětí, kteří v okamžiku publikace snímku byli stále ještě v jeskyni, a přiznávali se, že se připravovali na to nejhorší.

„Je neuvěřitelné, jak jsou někteří lidé ochotni sebeobětavě pomáhat jiným. Mám ke všem těmto lidem, kteří se na záchraně chlapců podíleli, velkou úctu. Nemohu si představit, jak se cítili zajatci v té tmavé jeskyni," napsal uživatel s nickem Leksam.

„Chlapci teď mají hodně příběhů, které mohou vyprávět po celý život," píše Phosforic_KillerKitt.

Uživatelé vyjádřili svůj obdiv odvaze a sladěnosti záchranného týmu. Záchranářům vyznávali lásku a přáli jim boží požehnání.

Někteří také vyslovili názor, že jejich hrdinství je třeba zobrazit ve filmu, který musí určitě natočit Paramount.

 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.