0

Belgický politik: Občanská válka v Evropě je blíž, než si myslíme

Vidělo: 1289 lidí

Belgický politik říká, že občanská válka v Evropě je blíž, než si myslíme, protože úřady ztrácejí kontrolu nad všemi oblastmi země, kde nyní vládnou islámské gangy.

odle Filipa Dewintera, jednoho z vedoucích členů pravicové strany Vlaams Belang, nedávné útoky na policii mají za účel podkopat vládu, zatímco útoky na obchody, bary a kavárny jsou útoky na bílou kulturu.

„Myslím si, že se napětí bude jenom zvyšovat. To, co vidíme, je jakousi etnickou spodní stranou společnosti. Lidé, kteří nejsou dobře vychováváni a kteří neznají nic jiného než nepokoje, násilí a vandalismus," řekl Dewinter belgickému zpravodajství Sceptr.

„Dosáhli jsme předrevolučního stavu, ve kterém se lidé oddělují od společnosti do gangů motivovaných radikálním islámem," dodal.

„Tato forma násilí může vést k občanské válce, pokud vlády ztratí kontrolu a běloši se vzbouří," řekl politik a varoval, že celé čtvrti jsou již mimo kontrolu vlády a policie,protože islámské kulturní struktury je předstihly.

„Tato situace je blíž, než si myslíme. Klidně muže dojít k rychlému výbuchu a velká města se stanou bojištěm," uzavřel Dewinter.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.