0

Izraelské území bylo ostřelováno z pozic IS

Vidělo: 1324 lidí

Středeční ostřelování izraelského území se konalo z pozic Islámského státu (zakázaný v RF), informovalo ruské ministerstvo obrany. „Všichni teroristé ISIS a raketová zařízení byla pohotově zlikvidována přesným odvetným úderem izraelské armády obrany,“ upřesnilo ministerstvo.

Podle dat ministerstva se bojovníci IS pokusili 25. července kolem 21:30 o vyprovokování útoku izraelských vojsk na pozice syrské vládní armády a podrobili izraelské území raketovému ostřelování z osad Nafa a Šadžara.

Velení ruské skupiny vojsk v Sýrii poděkovalo izraelské armádě za likvidaci teroristů a odvrácení velké provokace.

V Tel Avivu předtím informovali, že se 25. července konal útok na raketové odpalovací zařízení, ze kterého bylo ze syrského území ostřelováno území izraelského státu. Okolí bylo rovněž podrobeno ostřelování z děl. Vojáci ale neupřesnili, kdo podnikl toto ostřelování.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.