0

Děti radikálů ohrožují bezpečnost Německa

Vidělo: 1288 lidí

Ministerstvo vnitra Německa promluvilo o nutnosti pozorování dětí, které jsou mladší 14 let. Německá kontrarozvědka to spojuje s ranní radikalizací dětí.

Velkou nespokojenost vyvolávají děti z rodin, které se hlásí k radikálnímu islámu. Podle údajů tajných služeb Německa, v takových rodinách je možná „raná radikalizace neplnoletých a plnoletých", sdělili v průběhu tiskové konferenci zástupci ministerstva.

Diskuze o snížení minimálního věku pro policejní pozorování vznikly v Německu po incidentu ve městě Ludwigshafen. 12letý chlapec přines na vánoční trh bombu s hřebíky. Nevybuchla jen kvůli nefungujícímu detonátoru. Podle informací policie, chlapec byl radikalizován teroristy.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.