0

Čína dobývá Afriku: Etiopie plánuje do konce roku otevřít 4 průmyslové zóny

Vidělo: 1317 lidí

Etiopie plánuje zprovoznit do konce roku 2018 čtyři průmyslové zóny postavené Čínou, řekl etiopský komisař pro investice Belachew Mekuria pro místní média. O tom informuje čínská agentura Sin-chua.

Jimma Industrial Park, Adama industrial Park, Dire Dawa Industrial Park a Arerti Industrial Park mají být, podle jeho slov zprovozněny ještě před koncem roku 2018.

Jimma a Arerti Industrial Parks jsou budovány společností China Communications Construction Company, zatímco Dire Dawa a Adama Industrial Parks jsou budovány společností China Civil Engineering Construction Corporation, píše Sin-chua.

Mekuria prohlásil, že stavba probíhá z větší části podle plánu, nehledě na nedostatek zahraniční měny a nedostatečnou míru sociálních služeb.

Etiopská komise pro investice také plánuje v současném fiskálním roce 2018/2019 zahájit stavbu průmyslové zóny Ayisha, která se bude nacházet poblíž přístavu Džibuti, aby bylo možné snížit logistické náklady, píše agentura.

Etiopie plánuje zvýšit podíl průmyslové výroby na svém HDP ze současných 5 procent na 20 procent v roce 2025.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.