0

Petr Fischer (ESO): Dvojí kvalita se týká 1 % potravin na trhu! Nesetkal se ale s velkou podporou

Vidělo: 1335 lidí

Šéfredaktor Českého rozhlasu Petr Fischer zveřejnil na svém Twitteru příspěvek o dvojí kvalitě potravin. Stěžuje si v něm, že různé země mají různě kvalitní výrobky, přičemž ve stejném obalu.

Petr Fischer, který mimo jiné ve volbách do Evropského parlamentu v květnu 2019 kandiduje jako nestraník na 3. místě kandidátky hnutí ESO, se překvapivě vyjádřil o charakteru potravinové produkce.

Jak ukázala reakce komentujících Fischerův příspěvek, uživatelé však nevyjádřili ani pochopení, ani podporu. 

Jeden z uživatelů se ptá: „Jak se to procento počítalo?“

Druhá uživatelka dodala, že jí tento problém netrápí: „My třeba ty typické české, potraviny pro Čechy, levné nekupujeme v žádném z řetězců, takže mě to netrápí ani to 1 %. Mně vadí přebabišováno v základních potravinách a chybí různorodost potravin tady, ale to je záležitost těch nákupčích a když jsou zajímavé potraviny z ciziny, tak drahé - ovoce,zelenina,maso,“ uvedla.

Dříve bylo napsáno o problému, že se v České republice a dalších východních zemích EU na pultech objevují konzervy s nižším obsahem masa, méně kvalitní rybí prsty nebo třeba pizza s menší porcí šunky než v Německu, ale o tom už ví snad každý Čech. Potvrzují to i výrobci, kteří používají levné výmluvy, například o jiných chutích každého národa.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.