0

Drsek po konci v Dukle bude v Teplicích asistentem Hejkala

Vidělo: 1217 lidí

Trenér Pavel Drsek po odchodu od fotbalistů Dukly zamířil do Teplic, kde bude dělat asistenta novému kouči Stanislavu Hejkalovi. Severočeský klub o tom informoval na svém webu.


Drsek převzal Duklu před sezonou po Jaroslavu Hynkovi, jemuž předtím dělal asistenta. Někdejšímu obránci se však premiérové ligové angažmá v roli hlavního kouče nepovedlo a s pražským týmem prohrál všech sedm kol nejvyšší soutěže. Malou náplastí bylo vítězství nad Pískem v domácím poháru MOL Cupu.


Během zářijové reprezentační přestávky dvaačtyřicetiletého Drska na lavičce Dukly vystřídal Roman Skuhravý, jenž do posledního celku tabulky přišel z Opavy. Hejkal zase v úterý v Teplicích nahradil odvolaného Daniela Šmejkala.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.