0

Theophilos do Velké pardubické nenastoupí. Trápí ho viróza

Vidělo: 1187 lidí

Startovní listina letošní Velké pardubické steeplechase je o jedno jméno chudší. Původně bylo do prestižního dostihu přihlášeno 22 koní, jenže osmiletý hnědák Theophilos má zdravotní problémy a v neděli nepojede.


„Má virózu," prohlásil ředitel Dostihového spolku Martin Korba. Přitom Theophilos mohl promluvit do pořadí na čelních místech. „Je velmi kvalitní, což ukázal v kvalifikacích," říkal ještě v pátek obhájce titulu Jan Kratochvíl na adresu valacha, kterého měl osedlat nizozemský rodák Patrik Boekhout.


Theophilos byl jedním ze čtyř koní trenéra Josefa Váni, kteří byli v osudí při slavnostním losování. Jenže na dráze se nakonec představí pouze Zarif, Ange Guardian a loňský šampión No Time To Lose.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.