0

Liberec dal Příbrami dva neregulérní góly. A co komise říká penaltám?

Vidělo: 1159 lidí

Fotbalisté Liberce v sobotním prvoligovém utkání s Příbramí vstřelili dva neregulérní góly. Podle komise rozhodčích hráči Slovanu při domácím vítězství 4:0 jednou skórovali po ruce a jednou z ofsajdu.

Úvodní branka libereckého Matěje Hybše z 20. minuty neměla platit kvůli hře rukou. Komise konstatovala, že hlavní sudí Emanuel Marek udělal chybu. Jeho pomezní kolega zase chyboval v 62. minutě, kdy nesignalizoval ofsajdové postavení před čtvrtým gólem Libora Kozáka.

Komise rozhodčích souhlasila s penaltami pro domácí týmy v zápasech Mladá Boleslav - Plzeň (1:1) a Sparta - Bohemians 1905 (1:0). Arbitrům Pavlu Julínkovi a Zbyňkovi Proskemu však vytkla, že pokutové kopy neodpískali rovnou, ale až po dodatečném zhlédnutí záběrů od videorozhodčího.

Další utkání úvodního jarního kola nejvyšší soutěži zůstala bez komentáře.