0

Britové se třesou na Super sobotu. Po titulu stále jdou hned tři týmy

Vidělo: 1349 lidí

Poslední tři zápasy ve stejný den. A pořád ještě tři mužstva aspirující na celkový triumf. Lepší finále letošní ročník ragbyového Six Nations mít nemohl.


Vedoucí Wales má stále v tradičním Mistrovství šesti národů naději slavit Grand Slam, tedy triumf v soutěži bez ztráty jediného bodu. Po titulu však pořád jdou také Angličané a Irové.


Předposlední kolo jen přililo olej do ohně. Wales si ve Skotsku udržel neporazitelnost, jenže Angličané podle očekávání porazili Itálii a Irové zdolali Francii.


Britové se proto těší, že letošní Six Nations rozhodne až Super sobota, jak poslední kolo hrané 16. března překřtili.


Loni Grand Slam slavilo Irsko. A právě obhájce musí ve vzájemném duelu na domácí půdě porazit Wales, pokud chce jeho triumf napodobit.

Druhá Anglie hostí Skotsko. Musí vyhrát a potřebuje, aby Wales prohrál či remizoval.


A scénář pro třetí Irsko? Musí vyhrát ve Walesu a doufat, že Skotsko zvítězí v kotli slavného Twickenhamu, což vzhledem k jeho letošním výsledkům nezní moc pravděpodobně.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.