0

Straka soptil nad diletantskými chybami. Lidé viděli pět minut naší ostudy, přidal se Wágner

Vidělo: 1172 lidí

Jeho obličej zalilo velké rozčarování. Trenér František Straka má za sebou nevydařenou premiéru na lavičce fotbalistů Karviné, která na pražské Julisce prožila start jako z hororu. Zápas pak prohrála 1:2 a klesla na poslední místo tabulky.


„Jsem zklamaný, zápas jsme si prohráli úplně sami," ušklíbl se Straka. Měl důvod. Takový úvod, jako odehrála jeho Karviná v důležitém záchranářském souboji na Julisce, si nepředstavoval ani v nejčernějším snu.


Uběhlo totiž jen pět minut hry a jeho nový tým, jenž proslulý motivátor přišel vytáhnout z bryndy, prohrával na Dukle už 0:2! Nejprve po faulu na Miloševiče proměnil penaltu Djuranovič a o chvíli později pak zvýšil z brejku sám Miloševič.


„Udělali jsme diletantské chyby, které se prostě nesmějí stávat. První gól byl z mého hlediska naprosto nepochopitelný. Ti frajeři na hřišti si musejí uvědomit, že nesou tu samou zodpovědnost jako trenér. Mrzí mě, že se efekt Franze nedostavil," štvalo šedesátiletého kouče po páteční porážce 1:2.


Útočník Tomáš Wágner volil podobně ostrá slova. „Zase budu mít pokažený víkend. Moc lidí tady nebylo, ale ti, co přišli, viděli pět minut naší ostudy. Tohle se nestává ani v dorostu," nebral si servítky.


Karviná se však navzdory tristnímu začátku duelu nepoložila, a naopak zvedla hlavu. Straka na sedačce neposeděl ani vteřinu, mohutně gestikuloval a podél lavičky pobíhal jako vlčák. Svoje svěřence neustále burcoval, aby nic nevzdávali. A ti ho opravdu poslechli. Wágner snížil a vzápětí měl na kopačce dokonce vyrovnání. To i po pauze místy viselo ve vzduchu, dvakrát nebezpečně pálil střídající Ba Loua. Ani ze závarů však míč za Hrušovými zády už neskončil.


„Pětaosmdesát minut do Dukly bušíme, soupeře mačkáme skoro jako Plzeň, ale neuděláme ani remízu. Je to každý týden stejné a na psychiku strašně náročné. Neproměníme šance, je pro nás devastující takhle ztrácet body," posteskl si jediný střelec hostů, kteří čekají na výhru už sedm utkání a spadli na poslední místo tabulky.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.