0

Američtí krasobruslaři se přiblížili triumfu ve World Team Trophy

Vidělo: 1204 lidí

Američtí krasobruslaři se přiblížili čtvrtému vítězství ve World Team Trophy. Po šesti z osmi částí týmové soutěže vedou s dvanáctibodovým náskokem před Japonskem. Třetí Rusové na ně ztrácejí 21 bodů. Soutěž v japonské Fukuoce vyvrcholí v sobotu volnými jízdami žen a sportovních dvojic.


Americkému týmu podobně jako v pátek výrazně pomohli muži, kteří zopakovali maximální bodový zisk z krátkého programu. Dvojnásobný mistr světa Nathan Chen jel sice spíše na jistotu a udělal výraznou chybu při druhém axelu, přesto ziskem 199,46 bodu volnou jízdu vyhrál. Necelý bod na něj ztratil na druhém místě Vincent Zhou.


Mužský závod dnes byl nejsilnější stránkou také obhájců trofeje z Japonska, kteří díky Šomu Unovi a Keidžimu Tanakovi brali třetí a šesté místo. Ztratili ale v párových disciplínách, jejich sportovní dvojice i taneční pár skončily poslední.


Párové disciplíny naopak přály Rusům. Sportovní dvojice Natalia Zabijaková, Alexander Enbert vyhrála krátký program a Victoria Sinicinová s Nikitou Kacalapovem byli druzí ve volném tanci. Andrej Lazukin a Alexander Samarin se pak ale seřadili až na osmém a devátém místě, což ruský tým zase srazilo. Rusko ještě tuto týmovou soutěž, která se koná pošesté, nikdy nevyhrálo.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.