0

Uvidíme se, bráško! Luiz a Král na společné fotce opravdu vypadají jako příbuzní

Vidělo: 1209 lidí

Čtvrteční utkání v rámci čtvrtfinále Evropské ligy mezi Slavií a Chelsea nabídlo kromě skvělého představení sešívaných i neuvěřitelné efektivity hostů také zajímavé setkání.


Alex Král a David Luiz, k němuž je mladík ve službách Slavie často vzhledově a herně přirovnáván, se sice na hřišti společně neobjevili, v tunelu ale měli šanci ke krátkému popovídání.


Fanoušci vtipkovali, že oba hráče od sebe budou rozeznávat jen podle dresu. Nakonec to nebylo potřeba. Alex Král sice na hřišti řádil a na svůj nízký věk předvedl velmi vyspělý a sebevědomý výkon, ale David Luiz do utkání nezasáhl a sledoval jej pouze z lavičky.


Dvojníci se pak ale potkali v útrobách vršovického stadionu, prohodili pár slov a vznikla i fotografie. Tu pak Král zveřejnil na svém Instagramu se slovy „Uvidíme se na Stamford Bridge!", na což Luiz reagoval repostem obrázku, k němuž připsal: „Uvidíme se brzo, bráško!"


A komentář brazilského hráče dává na první pohled smysl - na fotce opravdu oba hráči vypadají jako bratři.


Zahrají si proti sobě na Stamford Bridge?

Na hřišti to tedy tentokrát nevyšlo, ale Luiz a Král mají ještě jednu teoretickou možnost, v rámci které může na "bratrovražedný" střet na hřišti dojít. Příští týden v Londýně. Jisté je jen jedno - oba hráči se tam minimálně potkají.


„Řekli jsme si, že se uvidíme ještě v Anglii. Chceme tam vyhrát," má jasno Král, který stále věří, že Slavia může postoupit.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.