0

Takhle trénují profesionální tenistky. Slovenská hvězda ukázala následky tvrdé dřiny

Vidělo: 1266 lidí

Že je tenis dřina, to asi ví každý, kdo ho kdy vyzkoušel. A když trénují profesionální tenistky, je to dřina dvojnásobná.


Právě to nyní fanouškům na svém Instagramu dokázala slovenská hvězda Dominika Cibulková. Konkrétně svým příznivcům odhalila, jak vypadá její tričko po tréninku. A žádnou krásu nečekejte, spíš naopak. Bylo tak propocené, že se dalo ždímat. Doslova.


Přesto, že byla středa dnem svátečním, Dominika Cibulková nezahálela a pilně trénovala. To se také projevilo na jejím tričku, které po tréninku kouč Matej Lipták zbavil potu tak, že jej jednoduše ještě na kurtu vyždímal.


Záběry trička, ze kterého se proudem valí pot, mohou být pro někoho až nechutné. Cibulková ale prokázala, že má nadhled a video umístila na svůj Instagram. Její příspěvek pak okomentovala i další z elitních tenistek Garbine Muguruzaová - beze slov, pouhým smajlíkem naznačujícím zvracení. I ona sama jistě ví, jakou dřinu obnáší kariéra profesionální hráčky.


Slovence se ale letos zatím příliš nedaří. Z šesti turnajů pětkrát nepřešla přes první utkání a celkově dosud vyhrála pouze tři zápasy, z toho dva ve Fed Cupu, kde nastoupila proti hráčkám, které nefigurují v první světové stovce.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.