0

Tenisový rekordman bude po 24 grandslamových startech v řadě v Paříži chybět

Vidělo: 1242 lidí

Tenista John Isner se kvůli zranění odhlásil z nadcházejícího French Open a jeho série nepřetržité účasti na grandslamových turnajích se tak zastaví na 24 startech. Čtyřiatřicetiletý Američan dnes na sociálních sítích oznámil, že ho do Paříže nepustí problémy s levou nohou.


Jedenáctý hráč světového žebříčku si zranil nohu na konci března ve finále v Miami a od té doby nehrál. Na turnajích velké čtyřky, na kterých je jeho maximem loňská semifinálová účast ve Wimbledonu, bude chybět poprvé od Australian Open 2013.


Na Roland Garros prošel třikrát do osmifinále, naposledy vloni, a je jedním ze dvou tenistů, kteří na pařížské antuce dostali jedenáctinásobného šampiona Rafaela Nadala do pěti setů.


Do grandslamové historie se Isner zapsal i jako vítěz nejdelšího zápasu v tenisových dějinách. Jeho wimbledonský duel prvního kola s Nicolasem Mahutem se v roce 2010 protáhl na více než jedenáct hodin, rozložených do tří hracích dnů. Isner nakonec zvítězil 70:68 v pátém setu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.