0

Marcelův syn Enzo řádil v dresu Bílého baletu. Na hřišti předvedl fotbalovou parádu

Vidělo: 1250 lidí

Jablko nepadá daleko od stromu. Velký fotbalový talent předvedl devítiletý Enzo, syn obránce Realu Madrid Marcela, během víkendového utkání žákovské soutěže ve Španělsku. Malý klučina se v zápase blýskl hattrickem. Jeho zakončení parádní střelou z první snese nejpřísnější měřítko fotbalového útočníka.


Brazilec Marcelo může být právem hrdý na to, co v žákovské kategorii předvádí na hřišti jeho syn Enzo. Obránce Bílého baletu o víkendu umístil na sociální sít Instagram video, na kterém jeho potomek doslova řádí v útoku mládežnického týmu Realu.


Devítiletý Enzo jako by svému slavnému otci z oka vypadl. Po tátovi zřejmě zdědil i fotbalový talent. Jeden z malých hráčů během víkendového duelu centroval míč do vápna, talentovaný Enzo se pověsil do vzduchu a předvedl parádní fotbalové zakončení.


Na zbylých dvou videích pak malý Brazilec přidá další dvě branky. Po jedné z nich běží svou trefu pravačkou oslavit přímo s Marcelem, který utkání sledoval za brankou. Enzo nosí na zádech stejné číslo jako táta, tedy dvanáctku.


Že nejde o ojedinělý výstřel do tmy, o tom svědčí i to, že to není poprvé, kdy se Marcelo pochlubil výkonem svého potomka. Když Enzo minulý rok debutoval v žákovském dresu Bílého baletu, byl z toho rovněž hattrick.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.