0

Daly vynechá British Open, protože neuspěl s žádostí o vozík

Vidělo: 1228 lidí

Americký golfista John Daly se příští týden nezúčastní British Open, protože mu pořadatelé nedovolili pohybovat se po hřišti v golfovém vozíku. Třiapadesátiletý vítěz prestižního turnaje z roku 1995 je o to žádal kvůli artróze kolena.


Organizátoři z Royal and Ancient Golf Clubu uvedli, že hřiště v severoirském Portrush, kam se British Open vrací po 68 letech, není uzpůsobeno pro jízdu golfových vozíků, a proto jsou tam zakázány.


Daly podle svého manažera místo British Open vyrazí na turnaj do Kentucky. Ve startovním poli závěrečného majoru sezony ho nahradí krajan Kevin Streelman.


Díky triumfu na British Open má Daily možnost ve slavném turnaji startovat až do 60 let bez ohledu na svou výkonnost. Američan, který v roce 1991 vyhrál také PGA Championship, je v současnosti ve světovém žebříčku až na 1981. místě.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.