0

Italského cyklistu Pozzoviva srazilo při tréninku auto

Vidělo: 1206 lidí

Italský cyklista Domenico Pozzovivo utrpěl zlomeninu paže a nohy poté, co ho při tréninku srazilo auto. Sedmatřicetiletý vrchař byl po nehodě na křižovatce ve vesnici Laurignano v jihoitalské Kalábrii ošetřen záchranáři na místě a poté odvezen do nemocnice. Během celé doby zůstal při vědomí a jeho stav není kritický.


Pozzovivo se připravoval na blížící se Vueltu, kde měl být lídrem týmu Bahrajn-Merida na celkové pořadí. Minulý týden obsadil dvanáctou příčku na závodě Kolem Polska a v květnu pomohl k celkovému druhému místu na Giru d'Italia krajanovi Vincenzovi Nibalimu.


Zkušený Pozzovivo měl těžký pád při tréninku už před pěti lety a koncem srpna si tehdy zlomil holenní i lýtkovou kost. Stejně jako nyní přišel o plánovaný start na Vueltě, ale dokázal se ještě před koncem sezony vrátit na závody Milán-Turín a Kolem Lombardie.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.