0

Elkov-Author byl na Czech Cycling Tour druhý v časovce družstev

Vidělo: 1231 lidí

Tým Elkov-Author obsadil druhé místo v časovce družstev na úvod čtyřdílné Czech Cycling Tour. Nejlepší česká stáj se na trati 16,2 km v Ostravě vklínila mezi dva týmy s licencí WorldTour.


Pro vítězství si v čase 18:35 dojel Mitchelton-Scott, jehož australský člen Luke Durbridge je prvním průběžným lídrem závodu.


Elkov-Author s úřadujícími českými mistry v časovce Janem Bártou a v závodě s hromadným startem Františkem Sisrem ztratil 16 sekund. Český tým porazil o pět sekund sestavu druhého elitního týmu v závodě Bora-hansgrohe.


Czech Tour bude pokračovat v pátek druhou etapou z Olomouce do Frýdku-Místku, na 186,6 km peloton krátce zavítá i na Slovensko. Závod vyvrcholí v neděli ve Šternberku.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.