0

Kuriózní dostih. Kůň během závodu pokousal jezdce

Tohle se jen tak nevidí. Při dostizích ve Francii zaútočil kůň během závodu na soupeřova žokeje.


Z videa je patrné, že zvíře naklonilo hlavu k paži jezdce, a ačkoliv to ze zveřejněných záběrů není zcela průkazné, podle médií žokeje Francoise-Xaviera Bertrase skutečně hryzl.


Byl to bizarní pohled. Favorizovaná klisna Paloma jakoby se nechtěla smířit s tím, že na konkurenta nestačí a na Bertrase v sedle Lucky Lycry zaútočila.


„Byla to vážně zvláštní situace. Dívali jsme se později na dostih znovu se stewardy a záběry jasně odhalily, že mě (Paloma) dokonce hned třikrát atakovala. Musím přiznat, že jsem z toho byl docela v šoku," uvedl později Bertras, který si v cíli paži pravou starostivě prohlížel.


Neutrpěl však žádné vážnější poranění a nezvyklému chování soupeřovy klisny se mohl nakonec s ostatními zasmát. K Bertrasově dobré náladě určitě přispěl i fakt, že zmíněný dostih vyhrál.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.