0

Už nikoli celý balíček,vstupenky na kvalifikaci s Anglií se dají koupit i samostatně

Už nikoli kompletní balíček obsahující vstupenku na kvalifikační duel české reprezentace proti Anglii a přípravné střetnutí proti Severnímu Irsku, ale i lístky na jednotlivé říjnové zápasy si mohou od pátečního rána zakoupit fotbaloví fanoušci. „Na utkání s Anglií už ovšem nejsou k dispozici nejlevnější vstupenky za 900 korun.


Ty vykoupili fanoušci v rámci balíčků,“ upozorňuje mluvčí české reprezentace Petr Šedivý.


Na Šilhavého tým čeká nejprve 11. října na ve vršovickém Edenu kvalifikační střetnutí s Anglií, o tři dny později pak sehraje přípravu se Severním Irskem na pražské Letné.


Na obě střetnutí jsou pořád k dispozici cenově zvýhodněné balíčky určené fanouškům, kteří chtějí vidět oba zápasy.


„Budeme moc rádi, když proti Anglii bude na stadionu co nejvíc českých fanoušků. Jejich podporu budeme v tak těžkém zápase potřebovat.


Dorazí určitě i hodně Angličanů, takže atmosféra na tribunách bude pěkná, a my se na to už teď těšíme. A co nejvíc příznivců na stadionu bychom si samozřejmě přáli i proti Severnímu Irsku.


Bude to sice přípravné utkání, ale i v něm uděláme všechno pro to, abychom uspěli," apeluje na fanoušky trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý, jehož svěřenci figurují v evropské kvalifikaci ve skupině A na druhé postupové příčce právě za vedoucí Anglií.


Od dnešního rána je možné na adrese www.vstupenkyfotbal.cz zakoupit lístky na zmiňovaná střetnutí i samostatně.


Na utkání s Anglií za 1900 a 2900 Kč (nejlacinější lístky za 900 Kč už jsou vyprodány), na zápas se Severním Irskem za 200, 400 nebo 600 korun.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.