0

Odchod napůl potvrzen. Dojde na bitvu Piráta s Karešem v barmském boxu?

Potvrzeno? Napůl. Samuel Pirát Krištofič měl podepsat smlouvu s organizací XFN a opustit stáj OKTAGON MMA.


Zápasník tuto informaci v rozhovoru pro Sport.cz ale v pátek odpoledne nepotvrdil. Protistrana ano. Příštím soupeřem slovenského zápasníka má být Petr Kareš, se kterým má změřit síly v barmském boxu, a to ve váze do 86 kilogramů.


„Mám problémy se zády, nemohu se věnovat MMA. Mohu potvrdit, že jsem v Bratislavě jednal také s panem Karešem," řekl Krištofič, ale podepsání smlouvy jako druhá strana nepotvrdil.


„Mým jediným cílem je očištění jména XFN i toho mého. Ať již byly problémy způsobeny čímkoliv, jsme připraveni se jim postavit čelem a co nejdříve je vyřešit," nechal se slyšet Kareš, který od začátku roku řeší finanční problémy organizace směrem k zápasníkům a dalším subjektům.


Teď se chce XFN vrátit opět na scénu. A to turnajem v prosinci. Zatím ale nejsou stále vyřešeny všechny závazky z minulosti. „Člověk je opatrnější, ale můj sponzor se stal spolumajitelem XFN a ten se mi v případě podepsání zaručí, že bude vše v pořádku," pověděl také Krištofič, jenž celou situaci řešil i s vlastníky organizace OKTAGON MMA.


„Nebyli nadšení, když jsem jim řekl, že jednám s XFN, ale chápali, že nemohu zápasit v MMA," dodal Pirát.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.