0

Nahá šampionka rozvášnila fanoušky i sportovní hvězdy

Nahá šampionka ohromila fanoušky. Že to Amanda Nunesová umí nandat konkurenci, o tom ve světe bojových sportů nikdo nepochybuje, však je také šampionkou UFC.


Známá bojovnice teď ale zaskočila své příznivce odvahou v úplně jiném směru. Na sociálních sítích totiž zveřejnila odvážné fotky, kdy na sobě nemá jediný kousek oblečení. Co na její počin říká konkurence?


Ukázat se v rouše Evině, to chce odvahu. Jedenatřicetiletá žena s vypracovanou postavou se toho ale nebojí a předvedla se fanouškům v plné parádě.


Nejcitlivější partie však stejně zůstaly očím fanoušků ukryty. Místo nich jsou k vidění jiné trofeje šampionky, na sobě má totiž dva mistrovské pásy.


Svět UFC je v pozoru a příspěvky na sociálních sítích komentuje celá řada bojovnických es i hvězd sportovního světa. „Miluji ten pohled," okomentovala odvážné obrázky třeba bývalá hvězda UFC Pearl Gonzalezová. „Elegantní a nebezpečná," přidal se bývalý americký fotbalista a nyní eso MMA Greg Hardy.


„Krásné oblečení," glosovala snímek brazilská kráska Camila Oliveira, dívka UFC Octagon. „Krásné pásy. Amando, jsi bohyně," ocenil jeden z fanoušků.


Další byl ve svém komentáři pořádně odvážný. „Pásy dolů, prosím," vyzval šampionku, která už v minulosti několikrát svými žhavými snímky rozpálila fanoušky, když pózovala pro ESPN Body Issue.


V červenci pro změnu sdílela snímek ze sprchy poté, co vyhrála v UFC nad Holly Holmovou v Las Vegas. Tehdy se odvážný počin stal hitem internetu.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.