0

Před Novým Městem bude MS v letním biatlonu nově v Ruhpoldingu

Mezinárodní biatlonová unie (IBU) změnila dějiště letního mistrovství světa pro srpen 2020. Místo Kontiolahti se bude závodit v Ruhpoldingu, protože finské středisko už má na příští kalendářní rok přidělené dva zimní Světové poháry.


O rok později v létě 2021 se biatlonisté již potřetí představí na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě.


Výkonná rada IBU se rozhodla letní šampionát přeložit, aby se zabránilo tomu, že stejné místo uspořádá tři hlavní akce v jednom roce. V Kontiolahti totiž bude v březnu předposlední závod Světového poháru této sezony a v listopadu další, který zahájí nový ročník.


Novoměstská Vysočina Arena získala již dříve pořadatelství letního MS pro rok 2021. Nejbližší Světový pohár v biatlonu se tam uskuteční na začátku března příštího roku.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.