0

Havel si na podobnou střeleckou sérii nepamatuje

Jakmile stoper českobudějovických fotbalistů Lukáš Havel vstřelí gól, jeho tým v lize zvítězí. Tato rovnice platí v posledních třech zápasech.


Havel se gólově prosadil proti Karviné, v Teplicích a také dnes proti Slovácku, které Jihočeši porazili 2:0. Stoper Dynama v posledních třech zápasech zaznamenal čtyři góly a podobou střeleckou sérii nepamatuje.


"Je to pro mě až neskutečný. Střelecká fazona. Dneska mi před gólem perfektně udělal prostor Pavel Novák a já jsem měl dost času na to, abych míč hlavou umístil," řekl Havel.


Dodal, že dnešní trefu věnuje svému dědovi Adolfu Havlovi, který v minulosti nastupoval stejně jako on v dresu českobudějovického Dynama na místě stopera.


Ligové zkušenosti má také Havlův otec Martin, který nastupoval za Jihočechy v útoku. "Občas si s tátou povídáme, co a jak v zakončení. Radí mi třeba, jaký prostor bych si měl hledat a pomáhá mi v tom," uvedl Havel.


České Budějovice zvítězily v první lize popáté v řadě. I když Havel uvedl, že dnešní souboj se Slováckem nebyl pro Jihočechy jednoduchý. "Řekli jsme si, že musíme předvést týmový výkon. Nedostat gól, hrát zodpovědně zezadu a věřili jsme, že se v koncovce prosadíme, protože si teď věříme a jsme hodně ofenzivně naladění," uvedl.


Přesto byl začátek zápasu z obou stran opatrnější a zdálo se, že týmy spíš číhají na chybu soupeře. "Čekalo se, co kdo předvede. Bylo otázkou, kdo prví dá branku, což se naštěstí povedlo nám," řekl stoper.

скачать dle 12.1
Štítky:sport
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.