0

Sparta hlásí už osmý podpis pro novou sezonu

Už osmého hráče, který v klubu podepsal novou smlouvu, hlásí hokejová Sparta. Naposledy tuto řadu v úterý rozšířil třicetiletý útočník Robert Říčka, který se s Pražany domluvil na kontraktu i pro sezonu 2020/21.

„Pokračování ve Spartě pro mě byla priorita. Věřím, že s tímto týmem dokážeme dosáhnout úspěchu, po kterém jsme chtěli sahat už v uplynulé sezoně. Parta je výborná, hrát za Spartu pro mě byla radost," uvedl Říčka pro oficiální stránky Sparty, do které přišel v roce 2017 ze Zlína a příští sezona tak bude jeho čtvrtou v řadě v pražském klubu.

„Robert je poctivý hráč, který spolehlivě plní pokyny trenérů, navíc zcela bezproblémový v kabině. Sezonu 2018/2019 téměř celou vynechal, v té poslední ale jako jeden z mála odehrál úplně všechny zápasy," prohlásil sportovní ředitel Petr Ton o odchovanci Havířova, jenž v uplynulém ročníku vstřelil v 52 zápasech 13 gólů a přidal 12 asistencí.

„Věříme, že gólově i bodově se může Robert stále ještě zlepšovat. Potenciál má ve svých třiceti letech stále ještě velký," míní Ton.

скачать dle 12.1
Štítky:Hokej
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.