0

Českým boxerem roku je opět Chládek, ocenění obhájila také Schmoranzová

Vidělo: 1492 lidí

    Zdeněk Chládek a Martina Schmoranzová byli stejně jako před rokem vyhlášeni nejlepšími amatérskými boxery v ČR. Domácí jedničky ovládly anketu České boxerské asociace, na loňské vítězství navázal i trenér Michal Soukup.

    „Jsem moc rád, že jsem stále považovaný za českou jedničku, ale chci dosáhnout ještě i něčeho více. Víme všichni, jak moc je to těžké, ale mám teď kolem sebe skvělou partu lidí, trenéra, který mě žene vpřed, výbornou partu. Vše mi pomáhá, aby mě box jako celek bavil, což je základ,“ uvedl Chládek na webu asociace.

    Šestadvacetiletý boxer uspěl v anketě i přesto, že se mu loni nepodařilo výrazněji se prosadit na mezinárodním poli. Například se nekvalifikoval na olympijské hry v Riu de Janeiro a nenavázal na start v Londýně. „Úspěch na mezinárodním poli je nyní hlavní cíl, mistrovství Evropy se blíží,“ dodal Chládek.

    Ten společně s další devítkou boxerů „soupeří“ na jiném specializovaném webu - Profiboxing.cz ve fanouškovské anketě o boxera roku. Tuto anketu ještě ani jednou neovládl.

    To Schmoranzová na vrcholné akci uspěla, v listopadu získala v Sofii bronz na evropském šampionátu. „Moc mě toto ocenění těší, je to moc milé. Všem, co pro mě hlasovali, moc děkuji a budu se snažit pokračovat a ještě vylepšovat svoje výsledky, abych si toto ocenění zasloužila svými výkony i nadále. Třeba už na jarním Evropském poháru, který je pro mě hlavním letošním cílem,“ řekla Schmoranzová.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.