0

Další pozastavené delegace sudích za penalty. Ta na Spartě byla ale v pořádku

Vidělo: 1461 lidí


       Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR pozastavila delegaci na dva zápasy třem hlavním sudím, vesměs za chyby při posuzování pokutových kopů. V dalších dvou kolech první a druhé ligy tak nebude nasazovat Jiřího Houdka, Martina Nenadála a Vojtěcha Severýna.

    Houdek pochybil ve čtvrtfinále MOL Cupu mezi Libercem a Zlínem, když v 50. minutě nesprávně nařídil pokutový kop pro Zlín. Přestupek se totiž odehrál ještě před pokutovým územím. Zlín tak srovnal na 1:1 a následně postoupil po výhře 4:2 po prodloužení.
    Šural hrál poprvé proti bratrovi a tvrdí: Penalta byla jasná, strčil mi tam nohu

    V dalším pohárovém čtvrtfinále mezi Bohemians Praha 1905 a Mladou Boleslaví chyboval Nenadál, jenž v 83. minutě nenařídil penaltu pro Bohemians za faul Pavla Čmovše na Dominika Maška. Zápas skončil 1:1 a na pokutové kopy postoupila Mladá Boleslav.

    Severýn chybně nenařídil penaltu pro Duklu v ligovém duelu s Mladou Boleslaví za podražení soupeře ze strany v souboji o míč. Boleslav nakonec v Praze vyhrála 2:1.

    V médiích a také mezi fanoušky se řešil i nedělní duel 23. kola ePojištění.cz ligy mezi Spartou a Brnem (3:2), ve kterém vstřelil jeden ze svých dvou gólů domácí David Lafata z hraničního ofsajdu a druhý po penaltě odpískané za sporný zákrok Tadase Kijanskase na Josefa Šurala.

    Komise ale s posouzení trojice rozhodčích (hlavního i obou asistentů) obou situací souhlasila.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.