0

Největší extraligový tvrďák, jak ho neznáte. Za co vymění brusle a hokejku?

Vidělo: 1309 lidí

Na ledě patří k nejméně oblíbeným protihráčům, souboje s ním totiž většinou pořádně bolí. Mimo hokejové stadióny je však pětatřicetiletý obránce Vítkovic Jan Výtisk velký pohodář, který nezkazí žádnou srandu. Potvrdil to i nyní, když kývl na nabídku připojit se k akci „Jak hvězdy tančí pro život“, na níž se svým vystoupením pokusí v rámci projektu Tanec pro život vytančit co nejvíce prostředků na dobročinné účely.

Festival v ulicích Ostravy, na který je vstup zdarma, proběhne tento pátek a sobotu. A hokejoví fanoušci během něj uvidí i nesmlouvavého tvrďáka, jenž poslední dvě sezóny základní části extraligy ovládl hodnocení Radegast Indexu, který se zaměřuje na bojovnost hráčů a skládá se z +/- bodů, blokování střel a blokování hráče (hitů).

Brusle a hokejku však loňský extraligový mistr s Libercem vymění za taneční parket. V rámci projektu Tanec pro život se daný soutěžící snaží napodobit taneční vzor. Během svého počínání je snímán speciální kamerou, která vyhodnocuje přesnost pohybu vůči předloze. Za správné pohyby hráč získává body, ty pak společnost ArcelorMittal převádí na peníze. Na konci písničky každý hráč rozhodne, kterému neziskovému projektu v regionu budou peníze poslány.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.