0

Baník jeden zápas venku bez fanoušků! Votroci zase zaplatí za rabiáta z ochranky

Vidělo: 1365 lidí

Fotbalová disciplinárka udělila Baníku Ostrava pro nevhodné chování fanoušků v utkání na Slovácku trest sehrání jednoho zápasu bez přítomnosti diváků hostujícího klubu nepodmíněně. Nejbližší utkání hraje Baník v neděli v Plzni. Hradec Králové pak dostal trest za člena ochranky, který zranil diváka během derby s Pardubicemi.

 

Jeden výjezd ven bez vlastních fanoušků.Takový je trest pro Baník za použití pyrotechniky, vhazování předmětů na hrací plochu, nevhodné pokřiky a poškození zařízení stadiónu jeho příznivci v utkání na Slovácku.

„Závažnost chování ostravských fanoušků vedlo disciplinární komisi k uložení trestu, jenž vešel v platnost od tohoto soutěžního ročníku a měl by být signálem především pro příznivce jednotlivých klubů," vysvětluje Josef Teplý, místopředseda fotbalového tribunálu.

"Komise podobné projevy či chování nebude tolerovat, zejména pokud při nich dojde k poškozování stadiónu či vhazování pyrotechniky na hrací plochu," varuje Teplý.

Hradec Králové pak za porušení povinnosti pořádajícího klubu (fyzické napadení) v utkání s Pardubicemi vyfasoval pokutu sto tisíc korun a uzavření sektoru CH na jedno soutěžní utkání nepodmíněně. Votroci tak platí za výstřelek člena bezpečnostní agentury.

Komise také potrestala asistenta trenéra Jihlavy Michala Kadlece za nevhodné chování (urážlivé výroky směrem k rozhodčím) v utkání s Plzní nepodmíněným zákazem výkonu funkce ve 3 soutěžních utkáních a pokutou 10 tisíc korun.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.