0

Nečekaný dárek dostal klub NHL. Oslavné bludiště z kukuřice

Vidělo: 1424 lidí

Historický okamžik si zaslouží i nečekané dárky. Jednoho takového se dočkal klub z NHL. Toronto Maple Leafs je jedním z původní šestice mužstev, které stály u zrodu nejslavnější hokejové ligy světa. Kanadský tým je na světě 100 let. Nezvyklého překvapení se dočkal klub v kukuřičném poli, kde byl vykreslen obrazec, jenž většině vyrazí dech.

Dílo vzniklo na jedné kanadské farmě, kde jsou velkými fanoušky tohoto týmu. Kukuřici v uměleckém podání můžete najít v Florenceville-Bristolu v New Brunswicku.

Bludiště vniklo na šesti akrovém poli asi 150 kilometrů severozápadně od Saint John. Na poli jsou vyobrazeni Auston Matthews a Mitchell Marner, hráči Toronta. Dále logo klubu a číslovka 100, která symbolizuje odehrané sezóny v NHL.

Dočká se nějaký extraligový klub v Česku podobného dárku?

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.