0

Slavia i Sparta se po derby budou zodpovídat za fanoušky! Costa dostal očekávaný trest

Vidělo: 1292 lidí

Trest, který se očekával. Sparťan Costa dostal za vyloučení ve fotbalovém derby na Slavii stop na jedno soutěžní utkání, které si odseděl v pohárovém duelu ve Znojmě. Oba rivalové se pak budou před disciplinární komisí zodpovídat za chování svých fanoušků.

Slavia znovu ovládla Prahu, porazila Spartu 2:0. Nahrála jí samozřejmě i neukázněnost letenského obránce Costy, který přitom jako jeden z nejzkušenějších měl jít spoluhráčům příkladem.

„Hrál dobře, ale pak se výrazně projevilo, že mezi ním a Škodou na hřišti k něčemu došlo. Costa ztratil koncentraci a udělal tři hloupé fauly, po kterých padl gól a dvě žluté karty. Nechci ho hanit, ale závěrem svůj výkon pokazil a nepomohl nám," kritizoval trenér Andrea Stramaccioni.

Disciplinární komise Costu potrestala stopkou na jeden soutěžní zápas, stejně jako Jana Chramostu z Mladé Boleslavi a Petra Tlustého z Jihlavy. Všichni tři si své tresty již odpykali v utkáních MOL Cupu.

Disciplinárka si pak oba pražské rivaly podá za chování jejich příznivců. Slavii za porušení povinnosti pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky, vhazování na hrací plochu). Spartu pak za nevhodné chování fanoušků (použití pyrotechniky, vhazování na hrací plochu, potyčka) a poškození zařízení stadiónu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.