0

U fotbalistů Žižkova na vlastní žádost skončil trenér Vavruška, střídá jej kouč Pilný

Vidělo: 1326 lidí

Hotovo! Fotbalisté Viktorie Žižkov mají nového trenéra. Na vlastní žádost na lavičce momentálně jedenáctého týmu tabulky FNL skočil David Vavruška. "Vedení týmu přebírá Bohuslav Pilný," řekl ve čtvrtek dopoledne Sport.cz sportovní ředitel Viktorie Michal Dyml.

Fakt, že je trenér fotbalistů Viktorie Žižkov David Vavruška po sérii tří porážek a posledním debaklu 1:5 s Opavou v ohrožení, bylo jasně dané už od středy. A teď je jasné, že budou mít viktoriáni nového kouče. "David Vavruška u nás skončil na vlastní žádnost," poznamenal Dyml.

K týmu přichází Bohuslav Pilný, jenž byl v květnu odvolán v Hradci Králové a teď získal nové angažmá.

Pětačtyřicetiletý Vavruška převzal Viktorii loni v prosinci a minulou sezónu s ní dokončil na devátém místě druholigové tabulky. V tomto ročníku se ale tradičnímu pražskému klubu příliš nedaří a po sérii tří porážek klesl na jedenáctou příčku se ziskem deseti bodů. A bilanci již nevylepší, protože v klubu skončil.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.