0

Tretra se připomíná první hvězdou. Přijede mistr světa Walsh

Vidělo: 1355 lidí

Pořadatelé atletické Zlaté tretry Ostrava (13. června 2018) představili půl roku před mítinkem první zahraniční hvězdu. Svou účast potvrdil úřadující mistr světa a rekordman Oceánie (22,21 metrů) ve vrhu koulí Tom Walsh z Nového Zélandu.

„Vrh koulí bude tentokrát součástí hlavního programu Zlaté tretry přímo na Městském stadiónu a v atraktivním čase. Rekord mítinku 21,77 metrů, který od roku 2007 drží Američan Reese Hoffa, je v ohrožení i proto, že v Ostravě nebude chybět čtvrtý nejlepší koulař z posledního mistrovství světa Tomáš Staněk. Český rekordman už dvakrát překonal dvaadvacetimetrovou hranici," řekl manažer Zlaté Tretry Alfonz Juck a dodal že také 57. ročníku bude v úterý 12. června předcházet kladivářský předprogram.

Nedočkaví atletičtí příznivci si už nyní mohou zajistit své místo na Městském stadiónu v Ostravě-Vítkovicích. Vstupenky na nejkvalitnější atletický mítink ve střední Evropě jsou v nezměněných cenách,1500 a 1000 korun na hlavní tribunu a 300 a 200 na ostatní místa stadiónu, k dispozici od úterý 5. prosince v síti Ticket-Art.

„Termín je tentokrát těsně před začátkem fotbalového mistrovství světa a stejně jako přehlídka nejlepších fotbalistů i my se chystáme nabídnout nevšední zážitek v podobě vystoupení české i světové atletické špičky, včetně nových mistrů světa z Londýna," dodal Juck.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.