0

Kometa dostala hned dvě pokuty za vulgarity. Sparta má jen napomenutí

Vidělo: 1548 lidí

Tři kluby hokejové extraligy dostaly pokuty za opakované vulgární skandování fanoušků při zápasech. Dvakrát byla potrestána Kometa Brno, jednou Hradec Králové a Pardubice. Mistrovská Kometa zaplatí v součtu 15 000 korun, východočeské kluby po 5000 korun. O trestech rozhodl předseda disciplinární komise Karel Holý ve zkráceném řízení.

Brněnský klub zaplatí 10 000 korun za chování fanoušků v úterním duelu 33. kola proti Jihlavě a polovinu za předešlé utkání na ledě Sparty, kdy byla Kometa poprvé potrestána za venkovní zápas. "Kde má klub omezené možnosti, jak jejich chování ovlivnit," vysvětlil hokejový svaz v tiskové zprávě nižší trest.

Příznivci Hradce Králové a Pardubic se podle Holého dopustili nesportovního chování v této sezoně potřetí. Původně hokejový svaz informoval i o pokutě pro Spartu, posléze však upřesnil, že dostala jen napomenutí.

 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.