0

BIATLON ON-LINE: Ženy jedou vytrvalostní závod. Zopakují mužský úspěch?

Vidělo: 1285 lidí

Čeští biatlonisté nasadili laťku hodně vysoko. Ve středečním vytrvalostním závodě v německém Ruhpoldingu skončili hned tři v elitní desítce. Na jejich úspěch se dnes pokusí navázat jejich kolegyně z reprezentace. Ženy podruhé v letošní sezóně Světového poháru jedou vytrvalostní závod na 15 km. Ten začíná ve 14:20 a přímý přenos vysílá ČT sport. Podrobnou on-line reportáž můžete sledovat na Sport.cz.

O suverénně nejlepší sezónní výsledek se včera postarali čeští biatlonisté. Ondřej Moravec skončil ve vytrvalostním závodě na 20 km druhý, Michal Krčmář pátý a Michal Šlesingr osmý.

Hozenou rukavici budou chtít zvednout i české reprezentantky, které absolvují stejný typ závodu, ale o pět kilometrů kratší, dnes.

Na startu je hned šest svěřenkyň trenéra Zdeňka Vítka. S pětadvacítkou vyjede Veronika Vítková, třicet pětku má Eva Puskarčíková, padesátku Jessica Jislová, padesát čtyřku Veronika Zvařičová, šedesát trojku Lea Johanidesová a osmdesát pětku Lucie Charvátová.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.