0

Ostuda! Fanoušci se rvali na hokeji v Havířově, napadli policistu i pořadatele

Vidělo: 1359 lidí

Havířovská policie zadržela čtyři fanoušky, kteří se zapojili v sobotu do násilností během prvoligového hokejového zápasu mezi celky Havířova a Prostějova. Napadli například policisty či ničili vybavení stadiónu. Dalšího agresivního fanouška, který zranil členku pořadatelské služby, policisté hledají.

Sobotní zápas v Havířově, který domácí tým vyhrál 3:0, sledovalo zhruba 2800 diváků. "Na začátku třetí třetiny se někteří příznivci domácího mužstva a fotbalového Baníku Ostrava pokoušeli vniknout do odděleného sektoru fanoušků hostí a vyvolat potyčky," řekla ČTK mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Obvinění z násilí proti úřední osobě si vyslechli dva muži ve věku 42 a 33 let. Před zimním stadionem napadli zakročující policisty, kteří ze stadionu vyváděli jiného zadrženého násilníka. "Oba obvinění muži v nestřeženém okamžiku policisty napadli zezadu a utekli. Vzápětí ale byli zadrženi," řekla mluvčí.

Jako přestupek se bude řešit počínání devětadvacetiletého muže z Prostějovska, který během zápasu vnikl do sektoru vyhrazeného domácím fandům. Snažil se poškodit pletivo oddělující oba sektory. Podobně se choval i jednadvacetiletý mladík, který se maskoval kuklou. Další násilník, který ale z místa zmizel, napadl členku pořadatelské služby. Ženu strčil tak, že při pádu utrpěla zranění. Policisté po něm pátrají.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.