0

Berdych musí vynechat turnaj. Dřina ve vedru si vybírá daň

Vidělo: 1272 lidí

Dřina v australském vedru si vybírá svoji daň. Český tenista Tomáš Berdych se nestihl zotavit z náročného úvodu sezóny a rozhodl se vynechat příští týden plánovaný turnaj ve francouzském Montpellieru.

„Nebudu schopen se příští týden zúčastnit turnaje ATP v Montpellieru. Potřebuji ještě pár dnů, abych se pořádně zotavil z dlouhého měsíce v Austrálii. Doufám, že se vrátím na turnaje co nejdříve," napsal svým fanouškům rodák z Valašského Meziříčí na Twitteru.

Berdych na úvodním grandslamu dokráčel do čtvrtfinále, když mimo jiné hladce vyřadil i Argentince Juana Martína del Potra. Před branami semifinále jej zastavil až pozdější šampión Roger Federer.

Na Montpellier má český reprezentant dobré vzpomínky, před šesti lety zde slavil titul. Tentokrát o něj ale bojovat nebude.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.