0

Triumf vykoupený krví. Angličané prahnou po zlatém hattricku

Vidělo: 1296 lidí

Dva poslední ročníky ovládli, mohli by tak završit zlatý hattrick. A po dvou kolech letošního ragbyového Six Nations, tradičního Mistrovství šesti národů, mají Angličané stále naději. Doma po bitvě porazili Wales, což by mohlo být klíčové vítězství. Maximální bodový zisk v tabulce drží ještě také vedoucí Irsko.

Tvrdý chlap, navíc kapitán. Dylan Hartley vykoupil velké vítězství vlastní krví, ale podařilo se. Angličané už po přestávce nebodovali, tak nepříjemným soupeřem Wales byl. Jednoho z největších konkurentů nakonec přece jen udolali.

Ještě větší drama bylo k vidění ve Skotsku. Francouzi tam vyhráli poločas, domácí však po přestávce bitvu otočili. Oba pevninské týmy tak dál zůstávají bez výhry, protože Itálie výrazně prohrála v Irsku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.