0

HOKEJ ON-LINE: Efekt Jágr v Praze nezabírá. Kladno prohrává na Slavii

Vidělo: 1273 lidí

Přijde výhra v Praze? Ostře sledovaný start, vyprodaný extraligový stadión hokejistů Liberce. Kladno s Jaromírem Jágrem v sestavě 3. února přejelo Benátky nad Jizerou ve WSM lize jednoznačně 7:2. Poté ale přišly dvě porážky. Čtvrtý duel s majitelem klubu v sestavě Rytíři hrají ve středu na Slavii. Podrobnou on-line reportáž můžete sledovat na Sport.cz.


Kladno nemá ideální formu, trápilo se dva zápasy před Jágrem, skóre 0:10, hody nepřišly ani s majitelem po návratu z NHL. Rytíři jsou v první lize třetí, ale ztrácí náskok. Čtvrtý Přerov má stejný počet bodů a pátý Prostějov a Slavia ztrácí jen tři body.

Jágr si v prvním utkání připsal tři asistence, ve druhém jednu a při premiérové domácí porážce s Litoměřicemi ani bod. Před úvodním startem pětačtyřicetiletý útočník nevěděl, kolik toho stihne kvůli zdravotnímu stavu odehrát. Hovořil o pár střídáních. Nakonec bylo vše jinak: 20:21, 19:32 a 18:43 minut. Kolik předvede v Praze ve 49. kole?

Slavii se nedaří, v únoru sehrála tři utkání, všechna prohrála. Dvakrát venku - v Třebíči a v Karlových Varech. Doma nestačila na Ústí nad Labem. Před svými fanoušky jsou v sezóně slávisté osmým nejúspěšnějším týmem WSM ligy - 24 zápasů a 16 výher. Kladno je venku třetí, sehrálo 24 duelů a 11 vyhrálo.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.