0

Poteče krev? Semifinále Ruska s Českem se blíží

Vidělo: 1373 lidí

Česká hokejová reprezentace se v semifinále hokejového turnaje na Olympijských hrách v Pchjongčchangu utká s Ruskem, což pro Rusy bude mnohem těžší zápas než s Norskem. Takový názor před novináři vyjádřil prezident Federace hokeje Ruska (FHR) Vladislav Treťjak.

Ve středu ruští hokejisté ve čtvrtfinále olympijského turnaje vysoko porazili reprezentaci Norska s výsledkem 6:1 a postoupili do semifinále, kde se utkají s Českem. Semifinálové zápasy jsou na programu 23. února (ČR-Rusko v 6:40), zápas o třetí místo je na programu 24. února a finále 25. února.

„Dobrá slepička zobe zrníčko po zrníčku. A dnes jsme to zrníčko sezobli. Hlavní je, že se nikdo nezranil. Nelze říci, že v dnešním zápase byl nějaký zápal. Hned jsme dali gól a ukázali, kdo je kdo. Češi hrají těžko, dnes vyhráli až po nájezdech. Ale bude to boj, takže se připravujeme," řekl Treťjak.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.