0

Washington přišel před play off NBA kvůli dopingu o Meekse

Vidělo: 1249 lidí

Spoluhráč basketbalisty Tomáše Satoranského z Washingtonu Jodie Meeks se před začátkem play off NBA dostal do problémů kvůli pozitivnímu dopingovému testu. Vedení zámořské ligy ho suspendovalo na 25 zápasů poté, co u něho kontrola odhalila stopy růstového hormonu Ipamorelinu.

Třicetiletý Meeks, jenž ve Washingtonu působí první sezónu, se proti trestu hodlá odvolat. Wizards postoupili do play off z osmého místa ve Východní konferenci a vyřazovací boje zahájí v sobotu sérií s nejvýše nasazeným Torontem.

Vedení Washingtonu už před oznámením Meeksova trestu získalo do týmu dalšího rozehrávače Tye Lawsona, který by ho nyní měl na lavičce nahradit. V odehrané sezóně Meeks sbíral v průměru 6,3 bodu na zápas, na hřišti strávil průměrně 14 a půl minuty.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.