0

Sexuální skandál štěpí tým! Hvězda vzala divoký večírek na sebe

Vidělo: 1256 lidí

Bujarý večírek s třicítkou placených společnic, jímž si fotbalisté Mexika zpestřili přípravu na MS, budí v zemi nadále ostré reakce. Héctor Herrera z FC Porto, jenž byl médii označen za organizátora akce, už sbalil kufry a odletěl do Portugalska, aby zachránil krachující manželství, dokonce se chtěl vzdát i účasti na šampionátu. Někteří rozezlení fanoušci žádají potrestání viníků i hlavu trenéra Juana Carlose Osoria, v mužstvu před startem mistrovství panuje chaos.

Magazín TV Notas informoval o tom, že devět mexických fotbalistů slavilo výhru 1:0 nad Skotskem večírkem s třiceti prostitukami. Zúčastnit se ho měli Carlos Salcedo, Marco Fabián, Guillermo Ochoa a Raúl Jiménez, bratři Jonathan a Giovani dos Santosové, Héctor Herrera, José Corona a Jesús Gallardo.

Zpráva vyvolala poprask, a zatímco svaz reagoval sdělením, že hráči potrestáni nebudou, protože oslava se uskutečnila během volného dne a fotbalisté nezmeškali trénink, fanoušci jim to na sociálních sítích pořádně spočítali. „Němečtí mistři světa se na nás chystají a co naši hráči? Užívají si," napsal jeden z nespokojených příznivců. Další se přidali s tím, že vedení reprezentace „hříšníky" chrání.

Mexičané už se mezitím přesunuli do Evropy a v sobotu podlehli v Dánsku 0:2.
Chicharito prý jen slavil narozeniny

Uklidnit rozjitřenou atmosféru se pokusil Javier „Chicharito" Hernández. Populární útočník West Hamu uvedl, že akce se konala u příležitosti jeho narozenin. „Pozval jsem řadu přátel, byla tam spousta lidí. Přišli, odešli, ale prostitutky? Ne, to je neúcta. Měli jsme den volna a nedělali jsme nic špatného," ujišťuje 30letý forvard.

V neděli vstoupí mexický tým do šampionátu v Rusku duelem s obhájci titulu z Německa. Kouč Osorio neztrácí přes vnitřní problémy v mužstvu optimismus: „Věřím, že se semkneme a proti Německu předvedeme stoprocentní výkon."

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.