0

Kalinič údajně odmítl nastoupit a trenér ho poslal z MS domů

Vidělo: 1276 lidí

Chorvatský fotbalista Nikola Kalinič údajně odmítl nastoupit do sobotního utkání mistrovství světa s Nigérií a podle webu 24sata ho trenér Zlatko Dalič vyřadil z kádru a poslal z Ruska domů. Informace je zatím neoficiální, tým se má vyjádřit na odpolední tiskové konferenci.

Třicetiletý útočník AC Milán měl na posledních pět minut zápasu s Nigérií nahradit Maria Mandžukiče. Trenéru Daličovi ale prý řekl, že do hry nemůže, protože ho bolí záda. Na trávník tak šel Marko Pjaca. Chorvatsko nad Nigérií vyhrálo 2:0.

Kalinič patří mezi důležité postavy chorvatské reprezentace, ve 42 zápasech nastřílel 15 branek. V této sezóně odehrál 41 duelů za AC Milán a dal šest gólů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.