0

Británie doufá, že vyhraje semifinále MS, protože svět přestal podporovat Chorvatsko

Vidělo: 1268 lidí

Britský portál The Telegraph zveřejnil zajímavý článek, v němž rozebírá incident chorvatského fotbalisty a jeho výkřik „Sláva Ukrajině“ po utkání s Ruskem. Domagoj Vida a bývalý fotbalista chorvatské reprezentace Ognen Vukojevič zveřejnili na webu video s tímto heslem.

Mělo to na webu široký ohlas, zejména v Rusku. A to je normální, protože hostící stranou je právě Rusko.

Teď má Anglie podle názoru britských novinářů reálnou možnost zvítězit nad Chorvaty v semifinále, protože větší část fanoušků se postaví na její stranu.

Jde o to, že na utkání Anglie — Chorvatsko bude přítomno 80 tisíc fanoušků, z nichž drtivou většinu budou tvořit Rusové. A prakticky všichni budou jednoznačně podporovat anglické mužstvo. A protože se britští fanoušci obávali jet do Ruska kvůli varováním o nebezpečí, ruská podpora Angličanům pomůže.

Příčiny jsou dvě — prohra Ruska v utkání s Chorvaty a výroky Domagoje Vidy. A teď může podpora ze strany Rusů změnit semifinálové utkání v domácí zápas Angličanů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.