0

Londýn připravil v případě Skripalových „červené upozornění“ Interpolu

Vidělo: 1280 lidí

„Červené upozornění“ Interpolu o podezřelých z atentátu na Sergeje a Julii Skripalovy jsou připravené k rozšíření, řekl v pondělí Sputniku zástupce Metropolitní policie v Londýně.

Královská prokuratura oznámila 5. září, že v případě otravy Skripalových byli obviněni dva občané Ruské federace a uvedli, že pro jejich zatčení byly vydány evropské zatykače. Policie zároveň uvedla, že má v úmyslu rozšířit „červené upozornění" Interpolu o zadržování občanů RF.

„Spojené království zahájilo proces vydávání červených uvědomění" ve středu 5. září. Tento proces je dokončen a „červené upozornění" byly v Interpolu k rozšířeny," uvedl mluvčí Scotland Yardu.

Nebyly poskytnuty žádné další informace, včetně informací o příjmeních, pro něž byla uvědomění vydána.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.