0

Londýnský starosta požaduje nové hlasování o brexitu

Vidělo: 1236 lidí

Londýnský starosta Sadiq Khan má pocit, že je potřeba provést nové referendum, aby bylo možné zabránit dohodě o brexitu, informuje Guardian.

Jak říkají noviny, lidé musejí mít šanci zabránit dohodě o brexitu, která by mohla mít negativní vliv na britské hospodářství.

Khan prohlásil, že pro jednání o brexitu zůstalo už jen málo času. V současné době existují pouze dvě realistická řešení: špatná dohoda o brexitu s EU, nebo vůbec žádná, což je podle jeho názoru ještě horší.

„To znamená veřejné hlasování o každé brexit dohodě, kterou učiní vláda, nebo hlasování o tom, že není žádná dohoda o brexitu, (…) stejně jako možnost zůstat v EU," prohlásil Khan.

Lidé nehlasovali pro odchod z EU, „aby se ochudili či viděli, jak trpí jejich podniky".

Lidé by také mohli mít strach, že brexit ohrozí národní bezpečnost, „když naše kooperace s EU v boji proti terorismu zeslábne".

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.