0

Svět začal znovu respektovat USA, oznámil Trump po návratu z Valného shromáždění OSN

Vidělo: 1269 lidí

Americký prezident Donald Trump po svém návratu z Valného shromáždění OSN prohlásil, že světoví lídři opět začali respektovat Spojené státy.

„Teď jsem se vrátil z Valného shromáždění OSN a věřte, že (světoví lídři, pozn. red.) nás zase začali respektovat," pronesl, když vystupoval na setkání v Západní Virginii.

Na zasedání VS OSN začal americký prezident svůj proslov tím, jak se mají věci ve Spojených státech po jeho příchodu do Bílého domu. Také dodal, že za méně, než dva roky toho dosáhl mnohem více, než dosáhli jeho předchůdci za stejné období. Sál na jeho slova zareagoval smíchem, a právě takovou reakci zúčastněných si nenechala ujít mnohá média. Aby Trump dokázal svou nevinu, prohlásil, že lidé se smáli spolu s ním, nikoliv jemu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.