0

Migrační karavana míří na hranice s USA

Vidělo: 1335 lidí

Karavana migrantů z Hondurasu směřuje k americkým hranicím. Trumpova administrativa vidí skupinu tisíců Hondurasanů jako hrozbu pro hranice a svrchovanost USA. Informuje o tom americká televizní stanice NBC.

Trumpova administrativa hrozí, že přestane pomáhat honduraské vládě — případně Guatemale a Salvadoru — pokud se do Spojených států dostanou karavany 4 000 honduraských migrantů, kteří již překročili hranici do Guatemaly.

Jedna ze skupin je již blízko hranic Mexika, kam místní úřady poslaly 500 policistů, aby posílili hranici z jejich strany.

Dříve bylo hlášeno, že počet nelegálních přistěhovalců ve Spojených státech je dvakrát větší než uvádí oficiální statistiky.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.